Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim;

31 Mart 2019 seçimleri neticesinde sizler Halfeti Belediye Başkanlığı görevini bana tevdi ettiniz. Bu bağlamda siz değerli halkıma teşekkürü bir borç biliyorum. Büyük bir hamle olarak başlattığımız hizmetlerimiz ve yeni belediyecilik anlayışımızın getirdiği birçok yenilik için adım attık atmaya devam edeceğiz.

Halfeti Belediyesi olarak ilçemizin gelişmesi ve çağdaş bir çizgiye ulaşması noktasında çok büyük bir gayret çaba sarf edeceğiz. Hizmet sunumunda hiçbir ayrım yapılmadan, çalışmalarımızın önceliğini vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirledik, belirlemeye devam edeceğiz. Bizler biliyoruz ki; siz değerli halkımızın bizlerden olan hizmet beklentisi büyük. Ne mutlu ki bizler, sizlere bu güveni vermişiz. Bu bağlamda sizleri mahcup etmeden ilçemizin tüm hizmetlerini sırası ile yerine getireceğiz.

Etkin, verimli, vatandaş odaklı, hesap verebilen, katılımcı ve şeffaf hizmet anlayışımızla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Bizler gerçekleştireceğimiz hizmetlerde kaynak kullanımında hizmet ve kalite, çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, sosyal belediyecilik, çevreye saygılı olma prensiplerine bağlı kalarak yol alacağız.

Halfetili olmayı ayrıcalık haline getirmek ve siz değerli halkımızın memnuniyetini sağlayacak, projeler üretmek öncelikli hedefimiz olacaktır.  Bizler hizmet çizgimizi belirlerken halkımızla iç içe olmayı ve bire bir diyalog kurmayı tercih edeceğiz.

Daha yaşanabilir ve çağdaş bir Halfeti’ye kavuşmak ümidi ile sizlerin de desteğini yanımızda hissederek, çalışmalarımızı Halfeti’ye yaraşır bir şekilde sürdüreceğiz. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle kentimizi layık olduğu düzeye taşımak bir cazibe merkezi haline getirerek vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

Şeref ALBAYRAK
Halfeti Belediye Başkanı